W sobotę w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Team TG FF podejmą zawodników Taftea IK. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Team TG FF – Taftea IK

Mecz Towarzyski: Team TG FF – Taftea IK

Team TG FF to zespół, który ma ambicje, jednak potrzeba czasu, aby je zrealizować. Aktualnie występują w rozgrywkach Dywizja 1 – Norra, czyli trzecim poziomie rozgrywkowym w Szwecji. W minionym sezonie w trzydziestu kolejkach uzyskali trzydzieści cztery punkty i ulokowali się na dwunastym miejscu (na szesnaście możliwych).

Nie był to w ich wykonaniu wybitny sezon, ale ważne dla nich jest fakt utrzymania się, ponieważ w swojej historii jeszcze nigdy nie spadli do niższej ligi.

Taftea IK to bardzo mało znany zespół nawet w Szwecji. W poprzedni sezonie grali w rozgrywkach Dywizja 2 – Norrland, czyli czwartym poziomie rozgrywkowym w Szwecji. Nie spisywali się tam zbyt dobrze.

Zajęli jedenastą lokatę (na czternaście miejsc), mając po dwudziestu sześciu rozegranych meczach tylko dwadzieścia trzy punkty na swoim koncie. Ich szczęście polega na tym, że na tym poziomie spada tylko jeden zespół.

Oba zespoły prezentowały się w poprzednim sezonie dosyć słabo. Jednak gospodarze lepiej punktowali, grając w wyższej lidze. Dlatego w meczu towarzyskim, który będą grali u siebie, są według mnie zdecydowanymi faworytami.

MeczTypKursBukmacher
Team TG FF – Taftea IK 11,25LVbet
Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Eskilsminne – Angelholms (Typ i Analiza)
Następny artykułExtraleague: Soligorsk – Yunost Minsk (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.