W czwartek w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Turcji podejmą zawodników z Azerbejdżanu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Turcja – Azerbejdżan

Mecz Towarzyski: Turcja – Azerbejdżan

Turcja bardzo dobrze zaczęła eliminacje do mistrzostw świata. Obecnie po trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż siedem punktów i lokują się na pierwsze pozycji w grupie.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami z Łotwy. Zawiedli w tym meczu. Mecz zakończył się remisem 3:3. Dodajmy, że Turcja w rankingu FIFA zajmuje trzydzieste drugie miejsce.

Azerbejdżan w swojej grupie eliminacyjnej radzi sobie znaczne gorzej. Aktualnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, nie mając po dwóch rozegranych meczach punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Serbii. Dzielnie w tym meczu walczyli, ale polegli 1:2. Takie wyniki do końca nie dziwią. Jest to w końcu reprezentacja, która w rankingu FIFA lokuje się na sto ósmym miejscu.

Dla Turcji jest to etap przygotowań do EURO, gdzie w grupie zagrają z Włochami, Walią i Szwajcarią. Azerbejdżan oczywiście na mistrzostwa nie jedzie, więc dla nich to bardziej okres wakacyjny. Turcja jest silniejszą reprezentacją, są na innym etapie przygotowań i powinni spokojnie wygrać ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Turcja – Azerbejdżan11,33Betclic
Poprzedni artykułSiatkówka: Włochy – Polska (Typ i Analiza)
Następny artykułBundesliga – Baraż o utrzymanie: Kiel – FC Koeln (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.