W środę w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Turcji podejmą zawodników z Chorwacji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:45. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Turcja – Chorwacja

Mecz Towarzyski: Turcja – Chorwacja

Turcja to reprezentacja, z którą zawsze trzeba się liczyć. Są oni mocni, zwłaszcza u siebie co na przestrzeni lat pokazywali niejednokrotnie. W rankingu FIFA zajmują trzydzieste trzecie miejsce.

W swoje grupie Ligi Narodów grają przeciętnie. Obecnie po czterech rozegranych meczach mają na swoim koncie tylko trzy punkty na swoim koncie i lokują się na trzeciej pozycji. W poprzedniej kolejce zremisowali u siebie z Serbią 2:2.

Chorwacja jest to bardzo silna reprezentacja, która w ostatnich latach udowadnia, że dosłownie każdy musi się z nimi liczyć. Potwierdza to także ranking FIFA, gdzie lokują się na dziewiątej pozycji.

W Lidze Narodów spisują się jednak słabo. Obecnie zajmują trzecie miejsce w swojej, grupie, mając po czterech rozegranych meczach zaledwie trzy punkty na swoim koncie. W ostatnim meczu przegrali u siebie z zawodnikami z Francji 1:2. 

Obie reprezentacje w ostatnich meczach traciły sporo goli. Goście wydają się silniejszą reprezentacją, ale w tym roku nie grają najlepiej i Turcy na pewno będą walczyć o dobry wynik. Spodziewam się więc ofensywnego meczu z golami.

MeczTypKursBukmcher
Turcja – Chorwacja+1,51.41LVbet
Poprzedni artykułLaLiga: Getafe – Villarreal (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Belgia – Szwajcaria (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.