W poniedziałek w ramach meczu towarzyskiego reprezentacja Turcji podejmie zawodników z Gwinei. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Turcja – Gwinea

Mecz Towarzyski: Turcja – Gwinea

Turcja to trzydziesta druga reprezentacja w rankingu FIFA. W kwalifikacjach do Mistrzostw Świata zaprezentowali się fantastycznie. W dwóch pierwszych meczach zainkasowali komplet punktów.

Pokonała reprezentację Holandii 4:2, a następnie Norwegii 3:0. W kolejnym rywalem liczyli na komplet punktów, ale dali mu się zaskoczyć i tylko zremisowali z reprezentacją Łotwy 3:3.

W ramach przygotowań do mistrzostw Europy zdążyli zagrać już jeden mecz sparingowym. Ich rywalem był Azerbejdżan. Przeciwnik okazał się wymagający, ale Turcja wygrała ten mecz 2:1.

Gwinea zajmuje 157 miejsce w rankingu FIFA. W marcu grała w Pucharze Narodów Afryki. Walczyła o pierwsze miejsce w grupie, ale nie osiągnęli swojego celu, ponieważ przegrali z Namibią 1:2.

Drużna z Afryki znacznie ustępuje swoim najbliższym rywalom pod względem piłkarskim. Turcja przygotowuje się do EURO, więc ma w swoich szeregach najlepszych graczy. W takim wypadku nie widze innej możliwości niż ich pewna wygrana.

MeczTypKursBukmacher
Turcja – Gwinea11,57sts

Poprzedni artykuł1. Liga: Slavia Praga – Czeskie Budziejowice (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Anglia – Austria (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.