We wtorek w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Węgier podejmą zawodników z Albanii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 3 oraz Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Węgry – Albania

Mecz Towarzyski: Węgry – Albania

Węgrzy zajmują czterdzieste miejsce w rankingu FIFA. Na zbliżających się mistrzostwach Europy zagrają w piekielnie mocnej grupie z Portugalią, Francją i Niemcami. Ich ostatnie mecze były jednak całkiem dobre.

W ostatnich dziesięciu spotkaniach nie przegrali żadnego meczu. W eliminacjach do mundialu. Pokonali reprezentację San Marino 3:0 i Andory 4:1. Zremisowali też z Polską 3:3. Z kolei kilka dni temu wygrali z Cyprem 1:0.

Irlandii gra w ostatnich miesiącach znacznie słabiej. Zajmują czterdzieste drugie miejsce w rankingu FIFA i mieli do niedawna niechlubną serię dwunastu kolejnych meczów bez zwycięstwa.

Ostatnio ograli na wyjeździe Andorę 4:1, ale wcześniej w eliminacjach do mundialu w Katarze. Przegrała z Serbii reprezentacją Serbii 2:3 i Luksemburgiem 0:1. Nie jest to krótka niedyspozycja, a poważny kryzys.

Węgry to reprezentacja, która przygotowuje się do turnieju i jest w zdecydowanie lepszej dyspozycji. Mają dobry skład i powinni wygrać z reprezentacją, która ostatnio ogrywa tylko słabiaków.

MeczTypKursBukmacher
Węgry – Albania1(DNB)1,71STS
Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Holandia – Gruzja (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Czechy – Albania (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.