We wtorek w ramach rozgrywek Meistriliiga piłkarze Kuressaare podejmą zawodników Kalju. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Meistriliiga: Kuressaare – Kalju

Meistriliiga: Kuressaare – Kalju

Kuressaare to według mnie najsłabszy kadrowo zespół i pewny kandydat do spadku. W pierwszym meczu nowego sezonu przegrali na wyjeździe z piłkarzami Levadii. Mógłby to być niezły rezultat, ale rywale grali przez prawie pół godziny o jednego zawodnika mniej, a Kuressaare nie potrafiło wyrównać.

W kolejnym meczu zagrają bez jednego z zawodników, ponieważ oni też grali później w dziesięciu, za czerwoną kartę, którą zobaczył Lukka.

Kalju to trzecia siła ligi estońskiej, z którym trzeba się liczyć. W pierwszej kolejce czekało ich trudne zadanie. Narva to trudny rywal, szczególnie kiedy gra u siebie.

Piłkarze Kalju spisali się jednak bardzo dobrze i pokonali w meczu wyjazdowym tego rywala 1:0, zaczynając nowy sezon od kompletu punktów.

W poprzednim sezonie piłkarze Kuressaare przegrali u siebie z zawodnikami Kalju 0:3. W zbliżającym się meczu gospodarze wydają się nie mieć większych szans na zwycięstwo. Będą grać bez jednego z podstawowych graczy, a rywale są mocni i powinni wygrać ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Kuressaare – Kalju 21,32Fortuna
Poprzedni artykułBundesliga: Frankfurt – Moenchengladbach (Typ i Analiza)
Następny artykułMeistriliiga: Tallinna Kalev – Narva (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.