W środę w ramach rozgrywek Meistriliiga piłkarze Tallinna Kalev podejmą zawodników Narvy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Meistriliiga: Tallinna Kalev – Narva

Meistriliiga: Tallinna Kalev – Narva

Tallinna Kalev to bardzo słaby zespół. Nie na tyle, aby zając na koniec sezonu ostatnie miejsce, ale na pewno jest to klub na dolną część tabeli. Pierwszy mecz nowego sezonu potwierdził, że ich kibice nie mogą się spodziewać dobrej gry swojej drużyny.

Przegrali u siebie z piłkarzami Paide i mimo że rywale byli zdecydowanymi faworytami, to porażka w takich rozmiarach nie może budzić szacunku. W tygodniu grali z kolei w pucharze Estonii i ten mecz wygrali 6:0, więc widać, że w ich spotkaniach goli nie brakuje.

Narva to zespół środka tabeli, który nie włączy się do walki o mistrzowski tytuł, ale stać i miejsce w górnej części tabeli. Mają co nadrabiać, ponieważ w pierwszej kolejce doznali porażki. Grali u siebie z zawodnikami Kalju.

Rywale byli minimalnymi faworytami i też minimalnie wygrali, ponieważ 1:0. W kolejny spotkaniu Narv jest faworytem i na pewno skoncentrują się na zwycięstwie.

W poprzednim sezonie piłkarze Tallinna Kalev przegrali u siebie z zawodnikami Narvy 0:3. W tym meczu po raz kolejny to goście powinni zwyciężyć, ale gospodarze u siebie nie będą mieli nic do stracenia i pewnie też kilka razy groźnie zaatakują. W związku z tym myślę, że kilka goli w tym meczu padnie.

MeczTypKursBukmcher
Tallinna Kalev – Narva +2,51,30STS
Poprzedni artykułMeistriliiga: Kuressaare – Kalju (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: FK Witebsk 2 – Din. Minsk 2 (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.