We wtorek w ramach kwalifikacji do mistrzostw Europy piłkarki ręczne Polski podejmą zawodniczki z Litwy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Europy – Kwalifikacje: Polska – Litwa. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Europy – Kwalifikacje: Polska – Litwa. Typy bukmacherskie

Nasze piłkarki ręczne tym meczem rozpoczynają rywalizację o Euro 2022. Reprezentantki liczą na udane kwalifikacje. Selekcjoner Arne Senstad postanowił odmłodzić kadrę, co ma dać sukces.

Jego decyzje były kontrowersyjne. Uderza na przykład brak Karoliny Kudłacz-Gloc. Dotychczasowa kapitan nie dostała powołania i szkoleniowiec naszej reprezentacji musi udowodnić, że jego decyzje był słuszne.

Najbliższe mecze nasza kadra ma po prostu obowiązek wygrać. W starciach z Litwą i Szwajcarią nasze reprezentantki są zdecydowanymi faworytkami i trudno się temu dziwić.

Optymizm widać także u selekcjonera, który liczyć, e w tych starciach wywalczymy cztery punkty. W tych eliminacjach naszym najgroźniejszym rywalem w drodze do awansu do mistrzostw Europy będą Rosjanki.

Jednak z nimi zagramy dopiero w marcu przyszłego roku. Walka o awans na turniej rozegra się zatem na wiosnę. Oczywiście nie może do tego czasu stracić głupio punktów. Nasze kadrowiczki powinny być zatem bardzo skoncentrowane na dosyć prostym zadaniu i powinni spokojnie poradzić sobie z najbliższymi rywalkami.

MeczTypKursBukmacher
Polska – Litwa1(-6.5)1,42STS
Poprzedni artykułSuperettan: Trelleborgs – Landskrona (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Rosła – Słowacja (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.