We wtorek w ramach Mistrzostw Europy U19 reprezentacja Rumunii zagrają z reprezentacją Francji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Dania - Austria. Typy bukmacherskie
Mistrzostwa Europy U19: Rumunia U19 – Francja U19. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Europy U19: Rumunia U19 – Francja U19. Typy bukmacherskie

Młodzieżowa reprezentacja Francji jest zdecydowany faworytem tego meczu. W swoim pierwszym meczu podczas tych mistrzostw Europy pokonali reprezentację Słowacji, aż 5:0. Było to zaskoczenie.

Francja była oczywiście faworytem tego meczu, jednak Słowacja to gospodarz tych mistrzostw. Rywale nie byli jednak w stanie podjąć z nimi rywalizacji. Zresztą Francja przegrała tylko jedno z dziesięciu ostatnich meczów.

Są oni jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa w całym turnieju. Ich piłkarze z kategorii U19 znaleźliby z marszu miejsc w podstawowych składach reprezentacjach takich jak choćby Polska.

Rumuni w pierwszym meczu nie zaprezentował się źle. Na otwarcie postawili się silnej reprezentacji Włoch. Jednak ostatecznie przegrali 1:2. Jeśli zatem chcą marzyć o awansie, muszą wygrać z Francją.

Będzie to jednak zadanie piekielnie trudne. Rumunii przegrali trzy z pięciu ostatnich spotkań, a z takiej dyspozycji raczej nie postawią się rywalom. Spodziewam się raczej pewnego zwycięstwa Francuzów.

MeczTypKursBukmacher
Rumunia U19 – Francja U1921,30STS

Poprzedni artykułCrystalbet Erovnuli Liga: Din. Tbilisi – Gagra (Typy i Analiza)
Następny artykułPierwsza liga: Eastern Company – Pyramids (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.