We wtorek w ramach kwalifikacji do mistrzostw Świata piłkarze Polski podejmą zawodników z Niemiec. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Ligue 1 - Baraż o utrzymanie: Auxerre - St. Etienne. Typy bukmacherskie
Mistrzostwa Europy U21 – Kwalifikacje: Polska U21 – Niemcy U21. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Europy U21 – Kwalifikacje: Polska U21 – Niemcy U21. Typy bukmacherskie

Nie ma wątpliwości, że będzie to najważniejszy mecz Polaków w fazie grupowej eliminacji przyszłorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Podopieczni trenera Stolarczyka postarają się utrzymać drugie miejsce w tabeli.

Szansa na przedłużenie nadziei na awans otworzyła się przed Polakami w ubiegłym tygodniu, kiery pokonali w San Marino 5:0, a Izraelczycy niespodziewanie ulegli na wyjeździe przedostatniej Łotwie 0:1.

Dzięki temu Polska awansowała na drugie miejsce w tabeli. Nad trzecim w tabeli Izraelem ma dwa punkty przewagi. To oznacza, że w ostatnim grupowym spotkaniu wszystko zależy biało-czerwonych.

Niemcy zapewnili sobie pierwsze miejsce w tej grupie. Polacy w pierwszym meczu z Niemcami pokazali się z bardzo dobrej strony. Taka postawa może też być wymagana z drugim meczu.

Bardzo możliwe, że do obrony tej lokaty będziemy potrzebować wygranej. Niemcy przegrali z nami pierwszy mecz 0:4 i pałają zapewne żądzą rewanżu. My z kolei musimy tu wygrać, więc stawiam na gola obu stron.

MeczTypKursBukmacher
Polska U21 – Niemcy U21BTS – Tak1,50STS

Poprzedni artykułLiga Narodów: Austria – Dania (Typy i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Portugalia – Czechy (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.