W piątek w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Argentyny podejmą zawodników z Wenezueli. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 00:30. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport.

Premier League: Everton - Newcastle. Typy bukmacherskie
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Argentyna – Wenezuela. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Argentyna – Wenezuela. Typy bukmacherskie

Argentyńczycy już zapewnili obie miejsce premiowane awansem na mistrzostwa świata. Zajmują drugie miejsce i tylko Brazylia okazała się podczas tych eliminacji lepszą reprezentacją.

O nic nie muszą już specjalnie walczyć. W dodatku mają spore problemy kadrowe. Kilku podstawowych zawodników tej reprezentacji nie będzie mogło wystąpić w najbliższym meczu.

To wszystko sprawia, że zapala się lampka ostrzegawcza, czy warto na nich grać. Warto jednak spojrzeć, z kim przyjdzie im się mierzyć z najbliższym meczu. Ich najbliższy rywal to Wenezuela.

Jest to reprezentacja, która już dawno pozbawił się szans na awans. Zajmują ostatnie miejsce w tabeli i jest to absolutnie najsłabsze drużyny tych eliminacji. Oni też będą pozbawieni motywacji.

Jedynie mecz z silną reprezentacją może być dla nich mobilizujące. Jednak w ośmiu meczach wyjazdowych nie zdobyli nawet punktu! Argentyna zagra przed wymagającą publiką i jestem przekonany, że odniosą łatwe zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Argentyna – Wenezuela1(-1,5)1,55Superbet

Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Portugalia – Turcja (Typy i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Śląsk Wrocław – Lech Poznań (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.