W piątek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Austrii podejmą zawodników z Izraela. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Austria – Izrael. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Austria – Izrael. Typy bukmacherskie

W grupie F walka o drugie miejsce toczy się w najlepsze. Reprezentacja Austrii zajmują czwarte miejsce w tabeli, mając po ośmiu rozegranych meczach dziesięć punktów na swoim koncie.

W najbliższym meczu powinni u siebie walczyć o trzy punkty. Warto jednak zaznaczyć, że nie są w najlepszej formie. W ostatnich czterech meczach doznali trzech porażek i nie jest to dobra wiadomość.

Mają oni jednak niezłą kadrę i zawsze trzeba się z nimi liczyć, szczególnie gdy grają przed własną publicznością. Izrael grał jednak lepiej w ostatnim czasie i to oni mają większe szanse na awans.

Lokują się na trzeciej pozycji, mając trzy punkty więcej od najbliższego rywala. Grają oni trochę lepiej od Austrii, ale nie tak, jak chcieliby. W trzech meczach doznali dwóch porażek. Powinni jednak walczyć o punkty.

Na dwa mecze przed końcem tracą cztery punkty do drugiej lokaty. Muszą więc walczyć o wygraną w tym meczu. Austria nie ma szans na awans, ale u siebie będzie groźna. Spodziewam się zatem wyrównanego spotkania i kilku goli.

MeczTypKursBukmacher
Austria – Izrael+2,51,74STS
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Irlandia – Portugalia (Typ i Analiza)
Następny artykułLaLiga2: Gijon – Real Sociedad B (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.