We wtorek w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Azerbejdżanu podejmą zawodników z Portugalii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

Azerbejdżan – Portugalia. Typy bukmacherskie

Azerbejdżan – Portugalia. Typy bukmacherskie

Portugalia zajmuje drugie miejsce w swojej grupie, mając tyle samo punktów, co prowadząca Serbia. Selekcjoner tej reprezentacji jest jednak pewny swego, co pokazał swoja niedawną decyzją.

W dwóch ostatnich meczach reprezentacji Portugalii nie zagra Cristiano Ronaldo. Dostał on wolne i mógł wrócić do swojego nowego klubu. Bez niego drużyna Portugalii jest nadal faworytem, ale już nie tak dużym.

Ronaldo czasem dostaje wolne od selekcjonera i w tych meczach Portugalia strzela znacznie mniej goli, czemu nie ma się co dziwić. Azerbejdżan nie traci zresztą wielu goli, zwłaszcza w meczach u siebie.

Gospodarze tego meczu zajmują ostatnie miejsce. Jedyny punkt wywalczyli kilka dni temu w meczu wyjazdowym z Irlandią. Rywala przeważali w tym meczu, ale pojedynek zakończył się remisem 1:1.

Reprezentacja prowadzona przez Fernando Santosa ma sporo jakości i na pewno będą stroną przeważającą, ale miewają mecze, gdy nie tworzą sobie dogodnych sytuacji. Bez Ronaldo może być podobnie i nie spodziewam się w tym pojedynku gradu goli.

MeczTypKursBukmacher
Azerbejdżan – Portugalia-41,34LVBet
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Niemcy – Armenia (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Holandia – Turcja (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.