W poniedziałek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Białorusi podejmą zawodników z Czech. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Białoruś – Czechy. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Białoruś – Czechy. Typy bukmacherskie

Czesi liczy na zwycięstwo w ostatnim meczu domowym z Walią. Miało ono zdystansować ich od rywali, którzy czają się bezpośrednio za mini (obie preprezentacje mają po osiem punktów).

Teraz czeka ich mecz wyjazdowy, ale za to zagrają z dużo łatwiejszym rywalem i muszą walczyć o zwycięstwo, by być pewnym, że nie stracą drugiego miejsca, które daje prawo gry w barażach.

Białorusini wydają się łatwym rywalem, aby osiągnąć swój cel. Przegrali sześć spotkań z rzędu. Ich ostatnim katem była reprezentacja Estonii, która ograła ich u siebie 2:0. Widać, więc, że nawet słabeusze są w stanie ich ogrywać.

Powinni więc być dobrym rywalem, aby odnieść zwycięstwo. Białoruś miewa jednak lepsze mecze. W trzech meczach u siebie (grają na neutralnym terenie) mają sześć strzelonych goli.

Czesi w poprzednim spotkaniu zawiedli i ciężko mi im zaufać. Na pewno będą grać ofensywnie, a to może sprawić, że gospodarze mogą coś strzelić. W związku z tym gram w tym meczu na gole.

MeczTypKursBukmacher
Białoruś – Czechy+21,33Fortuna
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Mołdawia – Dania (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Anglia – Węgry (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.