W piątek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Czarnogóry podejmą zawodników z Holandii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Czarnogóra – Holandia. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Czarnogóra – Holandia. Typy bukmacherskie

Holendrzy po mistrzostwach Europy prezentują się bardzo dobrze. Wygrali cztery z pięciu spotkań i pod wodzą powracającego do prowadzenia kadry Luisa van Gaala umocnili się na pozycji lidera.

Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w swojej grupie, mając po ośmiu rozegranych meczach, aż dziewiętnaście punktów na swoim koncie. Notują obecnie passę czterech wygranych z rzędu.

Czarnogóra punktuje znacznie słabiej, a ich gra również nie imponuje. Po ośmiu rozegranych meczach mają na swoim koncie jedenaście punktów i lokują się na czwartej pozycji w grupie.

W pięciu ostatnich meczach eliminacyjnych wygrali tylko jedno. Było to w dodatku starcie ze zdecydowanie najsłabszym w stawce Gibraltarem. Zresztą zwycięstwo w takim rywalem 3:0 też nie budzi podziwu.

W ich zespole nie ma wielkich gwiazd. Gwiazda gospodarzy jest Jovetic, co wiele mówi o jakości tej reprezentacji. Holendrzy grają ostatnio znacznie lepiej i powinni spokojnie wygrać ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Czarnogóra – Holandia2(-1,5)1,85Fortuna
Poprzedni artykułLaLiga2: Gijon – Real Sociedad B (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Szkocja – Dania (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.