W czwartek w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Estonii podejmą zawodników z Belgii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Estonia – Belgia. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Estonia – Belgia. Typy bukmacherskie

Belgowie to liderzy Rankingu FIFA, którzy są potęgą. Podczas ostatnich mistrzostw Europy odpadli na poziomie ćwierćfinału i przyjęto tej wynik, jako duże rozczarowanie. Trzeba jednak pamiętać, że polegli z przyszłymi mistrzami.

W swojej grupie eliminacyjnej do mistrzostw świata prowadzą. Po trzech rozegranych meczach mają na swoim koncie siedem punktów. Nic więc dziwnego, że są zdecydowanym faworytem czwartkowego spotkania.

Estonia lokuje się na sto dziesiątej pozycji w rankingu FIFA, co obrazuje przepaść między tymi zespołami. O ich wystepach na wielkich turniejach nie ma mowy, a podczas obecnych eliminacji raja fatalnie.

Przegrali dwa rozegrane mecze, dostając za każdym razem solidny oklep (2:6 z 2:4 z Białorusią). Widać, że grają na tyle ofensywnie, że są w stanie coś strzelić, ale liczba straconych goli jest porażająca.

Reprezentacja Belgii jest znana z tego, że nie potyka się na słabeuszach i nigdy nie nie mieli problemów z rywalami, którzy odstają kadrowo. W tym meczu zagrają bez Kevina de Bruyne, ale i tak powinni wygrać ten mecz wysoko.

MeczTypKursBukmacher
Estonia – Belgia2(-2.5)1,76PZbuk
Poprzedni artykułDogger: postać mityczna czy prawdziwa?
Następny artykułI liga: Korona Kielce – Miedź Legnica (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.