We wtorek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Finlandii podejmą zawodników z Francji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Finlandia – Francja. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Finlandia – Francja. Typy bukmacherskie

Francuzi mają już zapewniony awans z pierwszego miejsca. Nie zaznali ani jednej porażki, ale ich gra nie była tak efektowna, jak można by sądzić, patrząc na potencjał ich kadry.

W ostatnim meczu selekcjoner lekko zmienił ustawienie reprezentacji i od razu dało to efekt. Co prawda ich rywal nie był z najwyższej półki, ale mimo wszystko pokazali dużą moc i wygrali z Kazachstanem aż 9:0.

Zapewnili sobie zatem awans do mistrzostw świata z przytupem. Finowie zajmują drugie miejsce, ale nie mogą być pewne awansu do baraży. Muszą wygrać ten mecz lub oglądać się na wynik spotkania Ukraińców.

Kilka dni temu byli w stanie zagrać bardzo dobry mecz. Długo grali w osłabieniu po czerwonej kartce, dla jednego z ich piłkarzy. Mimo to ograli na wyjeździe Bośnię i Hercegowinę 3:1.

Ostatni mecz być może uwolnił potencjał ofensywny Trójkolorowych. Z kolei w ekipie Finów musi panować mobilizacja i na ewentualnie gole Francuzów oni też będą musieli zaatakować. To spowoduje, że w tym spotkaniu możemy zobaczyć gole z obu stron.

MeczTypKursBukmacher
Finlandia – FrancjaBTS – Tak2,04STS
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Szkocja – Dania (Typ i Analiza)
Następny artykułI liga: Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.