We wtorek w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Holandii podejmą zawodników z Turcji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Holandia – Turcja. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Holandia – Turcja. Typy bukmacherskie

Bukmacherzy spodziewają się w tym meczu raczej bezproblemowego zwycięstwa reprezentacji Holandii. Patrzą tu jednak tylko na potencjał zespołu, bo w podczas eliminacji zespoły te grają bardzo podobnie.

Turcy podczas Euro 2020 zaprezentowali się bardzo słabo i teraz wiele osób będzie patrzyło na nich poprzez ten pryzmat. Jednak przecież to pokolenie piłkarzy nie wyparowała, a będzie się dalej rozwijało.

To oni przewodzą w swojej grupie, a na swoim konie nie mają ani jednej porażki. Holendrzy mają grać lepiej, po tym, jak do kadry powrócił Louis van Gaal. Ma on sporo pracy, bo Holandia zamierza wygrać tę grupę.

Na razie jednak lokują się na drugiej pozycji, mając punkt straty do najbliższego rywala. Jeśli wygrają ten mecz, awansują na zakończenie tego zgrupowania na pierwsze miejsce. Jest to na pewno ich cel.

Jednak Turcy potrafili wygrać z nimi na wyjeździe 4:2 i w kolejnym meczu także powinni się postawić. Kurs na gospodarzy nie jest wart grania, więc idę w tym meczu na ilość goli.

MeczTypKursBukmacher
Holandia – Turcja+2,51,57STS
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Azerbejdżan – Portugalia (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Islandia – Niemcy (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.