W czwartek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Irlandii podejmą zawodników z Portugalii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Irlandia – Portugalia. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Irlandia – Portugalia. Typy bukmacherskie

Portugalczycy są zdecydowanymi faworytami tego meczu. Obecnie zajmują drugie miejsce w swojej grupie, mając po sześciu rozegranych meczach, aż szesnaście punktów na swoim koncie.

Jednak jeśli wygrają czwartkowy mecz, to wyprzedzą Serbów, który mają jeden mecz rozegrany więcej. Stawka jest wysoka, ponieważ na kolejkę przed końcem kwalifikacji będą mieli mocną pozycję.

Powinni być zatem bardzo mocno skoncentrowani na swoim zadaniu. Irlandia w tych eliminacjach spisuje się bardzo słabo. Nie notują dobrych wyników i zajmują czwarte miejsce w grupie.

Zresztą ich potencjał kadrowy jest bardzo przeciętny i na nikim nie robi wielkiego wrażenia. Połowa ich spotkań podczas tych eliminacji kończyła się porażkami, co obrazuje, w jakim miejscu jest ta reprezentacja.

Portugalia jest zdecydowanym faworytem tego meczu, ale bukmacherzy też dobrze o tym wiedzą. Jednak ich wygrana może być dosyć wysoka, a to już daje nam możliwość zagrania tego typu, po niezłym kursie.

MeczTypKursBukmacher
Irlandia – Portugalia2(-1)1,49Fortuna

Poprzedni artykułFrancja National: Concarneau – Sedan (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Austria – Izrael (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.