W sobotę w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Izraela podejmą zawodników z Austrii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 5. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Izrael – Austria. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Izrael – Austria. Typy bukmacherskie

Izraelczycy nie znaczą wiele w światowym futbolu, o czym świadczy osiemdziesiąte pierwsze miejsce, jakie zajmują w rankingu FIFA. W ostatnim meczu pokonali na wyjeździe Wyspy Owcze 4:0.

W sobotę zagrają z jednak dużo trudniejszym rywalem i mogą stracić drugie miejsce, jakie aktualnie zajmują w swojej grupie. Austriacy mają tyle samo punktów, co ich najbliższy rywal.

Kilka dni temu bez problemu pokonali na wyjeździe reprezentację Mołdawii 2:0. Mimo tego nie zagrali w optymalnym zestawieniu, a odpoczywali kluczowi gracze, jak choćby Alaba. W sobotnim meczu już raczej wystąpią.

Austria zajmuje dwudzieste trzecie miejsce w rankingu FIFA, a ich kadra jest znacznie mocniejsza, niż tak, którą ma do dyspozycji selekcjoner reprezentacji Izraela. Zresztą zespoły te grały ze sobą nie tak dawno.

W eliminacjach do poprzedniej imprezy także mierzyli się ze sobą. W tamtej grupie Austria zajęła dugi miejsce, a Izrael piąte. Na każdym kroku widać więc dysproporcje i Austria jest dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu.

MeczTypKursBukmacher
Izrael – Austria2(DNB)1,60PZbuk
Poprzedni artykułI liga: Korona Kielce – Miedź Legnica (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Niemcy – Armenia (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.