W sobotę w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Mołdawii podejmą zawodników z Danii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Mołdawia – Dania. Typy bukmacher

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Mołdawia – Dania. Typy bukmacher

Mołdawia jest zdecydowanie najsłabszą reprezentacją w tej grupie. Po sześciu rozegranych meczach mają na swoim koncie zaledwie jeden punkt i lokują się oczywiście na ostatnim miejscu.

Z kolei Dania pewnie przewodzi z kompletem zwycięstw na swoim koncie. Nie tylko rewelacyjnie punktują, ale grają także bardzo widowiskową i ofensywną piłkę, dzięki czemu są w stanie zdobywać sporo bramek.

We wrześniowych meczach Dania imponowała. W dwóch z trzech tych meczów Duńczycy już w pierwszej połowie prowadzili wysoko. W meczu ze Szkocją po pierwszej połowie wygrywali 2:0.

Potem już spokojnie kontrolowali przebieg meczu. W ostatnim spotkaniu grali u siebie z Izraelem i po pierwszej części gry prowadzili już 3:0. W drugiej połowie dołożyli dwa gole i rozbili niezłego przeciwnika 5:0.

Mołdawia gra fatalnie w defensywie. Straciła w sześciu meczach, aż osiemnaście goli. Dania jest w bardzo dobrej dyspozycji i jej rywale nie powinni mieć w tym meczu wiele do powiedzenia. Sądzę, że Dania może zdobyć kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Mołdawia – Dania+2,51,56PZbuk
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Szkocja – Izrael (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Białoruś – Czechy (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.