W niedzielę w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Niemców podejmą zawodników z Armenii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Niemcy – Armenia. Typy bukmcherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Niemcy – Armenia. Typy bukmcherskie

Niemcy zajmują siedemnaste miejsce w rankingu FIFA. Ostatnie lata były w ich wykonaniu gorsze, dlatego zdecydowano się na zmianę szkoleniowca. Jednak debiut Hansiego Flicka nie był zbyt udany.

Spodziewano się, że reprezentacja Niemiec strzeli kilka goli Liechtensteinowi i pokaże, że wraca na właściwe tory. Jednak ten mecz nie zachwycił i jego podopieczni wygrali tylko 1:0.

Na reprezentację wylała się fala krytyki, więc zawodnicy czują presję wysokiej wygranej w kolejnym meczu. Możemy więc spodziewać się, że zagrają dużo bardziej ofensywnie, a przecież jakości im nie brakuje.

Armenia lokuje się na osiemdziesiątym miejscu w rankingu FIFA, a punkty zdobywa zazwyczaj na swoim terenie. Niespodziewanie prewodzą w swojej grupie, ale ostatnio zremisowali na wyjeździe z Macedonią Północną.

Pokazuje to, że w meczach wyjazdowych grają znacznie słabiej. Niemcy mają zdecydowanie lepszą kadrę, a przed swoimi kibicami będą chcieli pokazać się w końcu z dobrej strony i spodziewam się ich wysokiego zwycięstwa.

MeczTypKursBukmacher
Niemcy – Armenia1(-2,5)1,72Totalbet
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Izrael – Austria (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Azerbejdżan – Portugalia (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.