W środę w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata piłkarze Norwegii podejmą zawodników z Holandii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Norwegia – Holandia. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Norwegia – Holandia. Typy bukmacherskie

Holendrzy są faworytem tego meczu. Zajmują dwunaste miejsce w rankingu FIFA. Trzeba przyznać, że w eliminacjach spisywali się jak dotąd bardzo dobrze. Po trzech rozegranych meczach mają na swoim koncie sześć punktów.

Mają oni w swoich szeregach ogromny potencjał i już podczas EURO prezentowali się dobrze, mimo że odpadli na dosyć wczesnym etapie. Norwegowie też mają na swoim koncie sześć punktów.

Nie jest to jednak tak silna reprezentacja. Ich kadra opiera się na duecie świetnych napastników. Skandynawowie jednak mocno zawodzą. Nie brali udział w ostatnich mistrzostwach Europy.

Ich kibice liczą oczywiście na Erlinga Halanda, ale wiemy na przykładzie Roberta Lewandowskiego, że jeden piłkarz klasy światowej to częsta za mało, aby osiągać sukcesy na arenie międzynarodowej.

Wyniki Norwegii nie powalają na kolana. Czterdzieste trzecie miejsce w rankingu FIFA pokazuje, że daleko im światowej czołówki. Na pewno nie będą łatwym rywalem, ale ostatecznie to Holandia jest dla mnie w tym meczu faworytem.

MeczTypKursBukmacher
Norwegia – Holandia2(DNB)1,47Fortuna
Poprzedni artykułSerie A: Atalanta – Bologna (Typ i Analiza)
Następny artykułDogger: postać mityczna czy prawdziwa?
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.