W czwartek w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Portugalii podejmą zawodników z Turcji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Extra.

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Portugalia - Turcja. Typy bukmacherskie
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Portugalia – Turcja. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Portugalia – Turcja. Typy bukmacherskie

Awans Portugalii wydaje się formalnością. W finałowym meczu zagrają prawdopodobnie z reprezentacją Włoch i to na tym meczu pewnie myślami są już kibice tej reprezentacji, a być może nawet sami piłkarze.

W swojej grupie byli gorsi od Serbii (o trzy punkty). Sami okazali się silniejsi od Irlandii, Luksemburgu i Azerbejdżanu. W dwóch ostatnich meczach zdobyli zaledwie punkt i to właśnie zadecydowało.

W meczach na swoim terenie zanotowali, aż trzy zwycięstwa i tylko jedną porażkę. Turcja była wielkim rozczarowaniem podczas niedawnych mistrzostw Europy. W eliminacjach radzili sobie lepiej.

Holandia wyprzedziła ich o dwa punkty. Oni okazali się lepsi od Norwegii, Czarnogóry, Łotwy i Gibraltaru. W meczach wyjazdowych zanotowali dobre wyniki. W pięciu meczach zdobyli, aż dwanaście punktów.

Portugalia jest zdecydowanym faworytem do awansu, ale miewają wyraźnie słabsze mecze. Z kolei Turcja miała słabe mistrzostwa Europy. Była jednak blisko bezpośredniego awansu na mundial. Nie soją oni na straconej pozycji i myślę, że kilka goli może w tym meczu paść.

MeczTypKursBukmacher
Portugalia – Turcja+2,51,77Betclic
Poprzedni artykułMistrzostwa Europy U21 – Kwalifikacje: Izrael U21 – Polska U21 (Typy i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Argentyna – Wenezuela (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.