W piątek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Rosji podejmą zawodników ze Słowacji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 3. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Rosła – Słowacja. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Rosła – Słowacja. Typy bukmacherskie

Rosjanie zajmują w swojej grupie eliminacyjnej drugie miejsce i walczą o awans bezpośredni. Mają bowiem tyle samo punktów, co prowadząca Chorwacja. Nadchodzący mecz będzie dla nich zatem ważny.

Nie mogą stracić punktów, a mają argumenty, aby myśleć o kolejnym zwycięstwie. W trzech meczach pod wodzą nowego selekcjonera spisują się bardzo dobrze. W tych meczach nie stracili nawet bramki.

Owszem mieli dwa łatwe spotkania z Maltą i Cyprem (oba wygrane 2:0), ale także bezbramkowy zremisowali u siebie z Chorwatami. Słowacy zajmują trzecie miejsce, ale do Rosji tracą, aż cztery punkty.

W dodatku w ostatnim czasie nie grają zbyt dobrze. W trzech wrześniowych meczach zdobyli cztery punkty, a ich awans na mistrzostwa świata jest coraz mniej realny. Reprezentacja Rosji wciąż szuka optymalnej dyspozycji.

Jednak pod wodzą nowego selekcjonera robią postępy. Mają oczywiście większy potencjał kadrowy i w nadchodzącym spotkaniu mają znacznie większe szanse, aby zdobyć trzy punkty.

MeczTypKursBukmacher
Rosła – Słowacja1(DNB)1,36Fortuna
Poprzedni artykułMistrzostwa Europy – Kwalifikacje: Polska – Litwa (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Szkocja – Izrael (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.