W poniedziałek w ramach eliminacji do mistrzostw świata piłkarze Szkocji podejmą zawodników z Danii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 3. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Szkocja – Dania. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Szkocja – Dania. Typy bukmacherskie

Grupa F jest jedną z niewielu, gdzie wiemy zarówno, kto awansował z pierwszego miejsca bezpośrednio na najbliższe mistrzostwa świata, jak i kogo czeka walka w spotkaniach barażowych.

Duńczycy wygrali swoją grupę w wielkim stylu. Wygrali w niej wszystkie spotkania. Podziw budzi także fakt, że stracili w tym spotkaniach zaledwie jednego gola, co ciekawe w meczu z Wyspami Owczymi.

Szkoci z kolei zagrają w barażach. Mają siedem punktów mniej niż Duńczycy, ale także siedem punktów więcej, niż trzeci w tabeli Izrael. W ostatnim spotkaniu obie drużyny będą mogły zagrać bez presji.

Gospodarze na pewno będą bardzo zmotywowani. Grając przed własną publicznością, z pewnością będą chcieli zdobyć punkty i jako jedyni cieszyć się z tego faktu podczas zmagać eliminacyjnych.

Z kolei Duńczycy z jednej strony będą chcieli utrzymać znakomitą passę zwycięstw. Jednak być może ich szkoleniowiec da pograć piłkarzom zazwyczaj rezerwowym, co może spowodować błędy z ich strony. Spodziewam się zatem ciekawego widowiska i goli z obu stron.

MeczTypKursBukmacher
Szkocja – DaniaBTS – Tak1,99STS
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Czarnogóra – Holandia (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Finlandia – Francja (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.