W sobotę w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Szkocji podejmą zawodników z Izraela. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Szkocja – Izrael. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Szkocja – Izrael. Typy bukmacherskie

Szkoci zajmują drugie miejsce w swojej grupie, mając po sześciu rozegranych meczach jedenaście punktów na swoim koncie. Na pierwsze miejsce nie mają już szans, ale muszą bronić drugiej pozycji.

W ostatnim czasie prezentowali się całkiem dobrze. We wrześniowych meczach zanotowali jedną porażkę (0:2 z Danią), ale następnie dwa spotkania wygrali: z Mołdawią (1:0) i Austrią (1:0).

Izrael czai się za ich plecami. Tracą do Austrii punkt i zwycięstwo da im awans na drugą lokatę. Jednak nie byłbym pewny, czy stać ich komplet punktów w tym meczu. Po trzech ostatnich wygranych dostali ciężkie lanie.

W ostatnim wrześniowym meczu grali na wyjeździe z reprezentacją Dani. Rywale spuścili im łomot i wygrali z nimi aż 0:5. Ten mecz pokazał, jak wiele brakuje im do czołowych europejskich reprezentacji.

Szkoci są u siebie w dodatku bardzo solidni. Na swoim terenie jeszcze w tych eliminacjach nie przegrali. W meczu wyjazdowym zremisowali z Izraelem 1:1. W nadchodzącym starciu powinni powalczyć o komplet punktów i umocnieniu się na pozycji wicelidera grupy.

MeczTypKursBukmacher
Szkocja – Izrael1(DNB)1,42PZbuk
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Rosła – Słowacja (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Mołdawia – Dania (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.