Biało-czerwoni rozpoczną w piątek marsz po trzeci tytuł czempiona globu z rzędu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport, TVP 1 oraz TVP Sport. Mamy dla was najlepsze typy dnia. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata: Polska - Bułgaria. Typy Bukmacherskie
Mistrzostwa Świata: Polska – Bułgaria. Typy Bukmacherskie

Mistrzostwa Świata: Polska – Bułgaria. Typy Bukmacherskie

Mistrzostwa świata pierwotnie miały się odbyć w Rosji. Z wiadomych względów nie mogą się one odbyć w tym kraju. Po negocjacjach roli gospodarzy podjęły się Słowenia i Polska. Polacy rywalizują w grupie C. Mistrzostwa rozpoczną od dzisiejszego meczu z Bułgarią.

Nasz pierwszy rywal nie będzie zbyt wymagający. Rok temu w mistrzostwach Europy Bułgarzy uplasowali się na dwunastej pozycji. Z kolei w tegorocznej Lidze Narodów ich reprezentacja zajęła czternastą pozycję.

Trzeba zauważyć, że w Lidze Narodów dali szansę młodszym zawodnikom. Mimo to rezultat był mierny. Polacy stają przed szansą wywalczenia trzeciego mistrzostwa z rzędu. Nie będzie to łatwe zadanie, co pokazuje historia.

Do tej pory ta sztuka udała się jedynie dwóm reprezentacjom, Włochom i Brazylii. Faworytami do końcowego triumfu zaliczane są reprezentacje Francji i USA. Wysoko oceniane są też akcje Brazylii i Włoch.

Bułgaria nie jest najsłabszą reprezentacją w naszej grupie. Tą jest niewątpliwie reprezentacja Meksyku. Polacy są jednak zdecydowanymi faworytami i nasze typy dnia zakładają spokojną wygraną reprezentacji polski.

TYPY DNIA
MeczTypKursBukmacher
Polska – Bułgaria3:01,55STS
Polska – BułgariaUnder 176,51,40STS
Poprzedni artykułLiga Mistrzów – Kwalifikacje: PSV – Rangers (Typy Bukmacherskie)
Następny artykułPremier League: Liverpool – Bournemouth (Typy Bukmacherskie)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.