W każdym człowieku istnieje ryzyko, ale ta cecha rozwija się u każdego w różnym stopniu. Ktoś boi się kłócić tylko o jakieś głupoty, a ktoś jest gotowy rozstać się z własnym mieszkaniem. Ten artykuł opisuje najdziwniejsze zakłady, jakie bukmacherzy kiedykolwiek oferowali. Nasuwa się jedno pytanie: czy warto narażać własne zdrowie i reputację, aby uzyskać upiorny zysk? Bukmacherzy i loterie są popularne w większości krajów świata. Większość odwiedzających takie placówki szuka łatwych pieniędzy, testując swoje szczęście. Aby się wzbogacić, ludzie czasami decydują się na obstawianie wydarzeń, które na pierwszy rzut oka wdają się niewiarygodne. Rzućmy więc okiem na najciekawsze i nietypowe stawki.

Obca egzystencja

Ponad 30 lat temu brytyjski bukmacher przyjął bardzo dziwny zakład od Anglika: pewien mężczyzna kłócił się z bukmacherem, że w 2000 roku na naszej planecie znajdą się żywi lub martwi kosmici. Kiedy mężczyzna dowiedział się o istnieniu kosmitów (jego zdaniem), zwrócił się do biura bukmachera po wygraną, ale odmówiono mu wypłaty. Przedstawiciele BC powiedzieli, że ONZ nie ma oficjalnego potwierdzenia obecności kosmitów na Ziemi. Jednak na https://betonline.net.pl/ gracz nie uspokoił się, ponieważ chciał osiągnąć sprawiedliwość i złożył oficjalną prośbę do brytyjskiego Departamentu Obrony. Jednak odpowiedź wojska niestety nie spodobała się graczowi.

Zakład na koniec świata

Ta stawka jest trudna do wytłumaczenia. Można to postrzegać jako pesymistyczne, bezsensowne, cokolwiek, ale tak jest. Ponadto bardzo często mówi się o końcu świata, szczególnie często na ten temat zwracają uwagę media. Wyobraź sobie, że jeśli naprawdę nadejdzie koniec świata, to kto wypłaci komu wygrane? Po raz pierwszy tak nietypowy zakład został zaakceptowany przez bukmachera. Powstał niedługo po wystrzeleniu Zderzacza Hadronów. Ten rodzaj zakładu był szczególnie popularny pod koniec 2012 roku, kiedy kalendarz Majów obiecywał koniec świata 21 grudnia. Nawiasem mówiąc, szanse na to, że nastąpi koniec świata, to ciekawa liczba 666. Koniec świata na szczęście nie nastąpił, a gracze, którzy postawili zakład na to wydarzenie, przegrali.

Zakład kariery

Chris Kirkland jest bramkarzem angielskiego klubu piłkarskiego Wigan, który w niezrozumiały sposób pomógł ojcu zostać posiadaczem nagrody w wysokości 10 tysięcy funtów. W momencie zawarcia zakładu Chris miał 11 lat. Ale nawet wtedy jego ojciec nie miał wątpliwości, że jego syn będzie grał w reprezentacji Anglii do 30 roku życia. Bukmacher przyjął zakład mężczyzny. Wysokość zakładu wynosiła 100 funtów, a kurs wynosił 100. Okazuje się, że zakład wygrał jeszcze kilka lat przed terminem. Chris stał się jednym z najlepszych bramkarzy w Anglii, a w wieku 27 lat po raz pierwszy został powołany do kadry narodowej. A w 2006 roku Chris Kirkland wyszedł na boisko w swoim debiutanckim meczu z Grekami, a jego ojciec po 15 latach stał się właścicielem nagrody w wysokości 10 000 funtów.

Pogoda

Dziś zakłady na pogodę przyjmowane są jednocześnie u kilku bukmacherów. Często gracze stawiają zakłady na najchłodniejszą pogodę w określonym czasie, na to, że pewnego dnia rzeka zamarznie, na to, że w nowy rok spadnie śnieg, na t, że będzie padać itp. Takie zakłady są bardzo popularne w Wielkiej Brytanii ze względu na kapryśną pogodę. Na przykład bukmacher STS przyjął wiele zakładów, że zimą w Glasgow będzie padał śnieg. Współczynnik dla tego wydarzenia był dość wysoki, ponieważ w tym mieście od pięciu lat nie było śniegu. Swoją drogą, tej zimy w mieście naprawdę spadł śnieg, więc bukmacher musiał wypłacić graczom wygrane.

Ugryzienie hrabiego Drakuli

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 w Brazylii zostaną zapamiętane przez kibiców piłki nożnej nie tylko ze względu na widowiskowe mecze i piękne gole, ale także za niecodzienny czyn wstrętnego napastnika Urugwaju. Wszyscy wiedzą, że podczas meczu Urugwaj – Włochy urugwajski napastnik Luis Suarez ugryzł włoskiego obrońcę Giorgio Chielliniego. Najciekawsze w tej historii było to, że niektórzy bukmacherzy, jeszcze przed rozpoczęciem turnieju, zaoferowali dziwny zakład, że Suarez ugryzie jednego z przeciwników podczas Mistrzostw Świata 2014. Szanse na to wydarzenie wynosiły 175 do 1. Norweg Thomas Sieversen postawił niewielką kwotę na to wydarzenie i wygrał 1000 $. Taki wskaźnik nie był łatwy do wymyślenia, ponieważ w trakcie swojej kariery Luis Suarez zdążył już ugryźć dwie osoby. Wcześniej na zęby cierpieli Otman Bakkal i Branisław Iwanowicz. A teraz dołączył do nich Giorgio Chiellini i nie ma gwarancji, że to branie było ostatnie. Istnieje wiele przykładów dziwnych zakładów. Wymieńmy jeszcze dwa, które zasługują na naszą uwagę. Na przykład popularny pokerzysta Gavin Smith postawił kiedyś zakład o wartości 100 000 $, że skoczy z dachu samochodu na szopę budynku, nie doznając obrażeń. Niestety nie mógł tego zrobić i doznał poważnych kontuzji, a do tego przegrał bardzo dużą sumę.

Wyniki

Inny gracz chciał postawić zakład, że użyje piły łańcuchowej do odcięcia nogi. Oczywiście taki zakład nie został od niego przyjęty. Były również odmowy w przypadkach, w których ludzie chcieli założyć się, że Gordon Brown (premier Wielkiej Brytanii) popełni samobójstwo lub ludność Glasgow wyginie w wyniku epidemii świńskiej grypy. Okazuje się, że takie dziwne, nawet szalone zakłady nie zawsze są akceptowane przez bukmacherów, ponieważ ludzie ryzykują nie tylko swoje finanse, ale nie tylko własne życie i zdrowie. Ale także inni ludzie.

____
Uwaga. Musimy jednak pamiętać, aby grać tylko u legalnych bukmacherów, którzy posiadają odpowiednia licencję ministerstwa finansów.

Poprzedni artykułEkstraklasa: Warta Poznań – Legia Warszawa (Typ i Analiza)
Następny artykułLaLiga: Cetla Vigo – Atl. Madryt (Typ i Analiza)
Legalni bukmacherzy online w Polsce. Darmowe promocje i bonusy za darmo bez depozytów. Kod promocyjny do bukmacherów online: BETONLINE.