Specjalną akcje promocyjna na sam start wszystkim typerom oferuje bukmacher STS online. Bowiem ten operator rozdaje rodzaju ego rodzaju bonusy o łącznej wartości 1640 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Chcąc skorzystać z promocji promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału. Bowiem na sam start trzeba dokonać rejestracji konta na stronie www.STS.pl. Cały ten proces nie jest trudny i nie zajmie nikomu żądnych problemów, bo wystarczy podać tam swoje podstawowe dane.

Podczas rejestracji konta nie można zapoznać, że koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny–>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać. Najlepsi bukmacherzy jak STS oferują graczom niezwykłe promocje i bonusy na start.

Bonus powitalny do 1640 PLN na start w STS online

To sprawi, że już po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma darmowe środki. A mianowicie premię o wartości 100% do depozytu 300 PLN:

Przykład: Gracz wpłacić 240 PLN. Taka sama kwotę, ale w formie środowiska środowiska otrzyma od bukmachera STS. Łącznie użytkownik będzie posiadał 480 PLN na zakłady bukmacherskie.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

W dodatku druga i trzecia wpłata również jest objęta promocja. Każdy z graczy wówczas może liczyć na bonus wartości 50% depozytu. Odpowiednio do 500 i 700 PLN.

W ramach pakietu powitalnego bukmacher STS oferuje jeszcze trzy bezpieczne kupony, gdzie to w przypadku przegranej gracz może liczyć na zwrot całej stawki:

  • do 100 PLN na zakłady bukmacherskie
  • do 20 PLN na gry karciane Betgames
  • do 20 PLN na sporty wirtualne

To wszystko sprawia, że każdy z graczy na sam start może liczyć na extra 1640 PLN od bukmachera STS online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPKO BP Ekstraklasa: Legia Warszawa – Górnik Zabrze (Typy Bukmacherskie)
Następny artykułLaLiga: Girona – Getafe (Typy Bukmacherskie)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.