Legalny polski bukmacher Betfan oferuje swoim graczom niezywkle ciekawy bonus na start, w którym to można liczyć na zakład bez ryzyka oraz darmowe środki za dokonanie trzech pierwszych wpłat nawet do 3000 PLN.

Zakład bez ryzyka oraz bonus do 3000 PLN u bukmachera Betfan

Zakład bez ryzyka oraz bonus do 3000 PLN u bukmachera Betfan

Ta oferta skierowana jest do tych użytkowników, którzy wcześniej nie korzystali z oferty legalnego bukmachera Betfan.

Warunki tej akcji są niezywkle proste i bardzo przejrzyste. Wystarczy dokonać rejestracji konta. Należy to zrobić na stronie bukmachera Betfan, gdzie trzeba wpisać podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Istotne jest to, żeby wpisać w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny BETONLINE. Dzięki niemu dojdzie do aktywacji bonusu. Warto jest wiedzieć, że ten kod można wpisać jedynie podczas rejestracji konta.

Już na start można liczyć na darmowe bonusy. Pierwszy kupon objęty jest Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli kupon okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 50 PLN.

Darmowy kod promocyjny BetClick „KOD500”

Bukmacher Betfan bonus do 3000 PLN:

Bukmacher Betfan zwiększa trzy pierwsze depozyty dla swoich graczy, gdzie to można liczyć na łączny bonus nawet do 3000 PLN.

Za każdą wpłatę bukmacher Betfan przyznaje bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN za każdą z trzech wpłat.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPKO Ekstraklasa: Arka Gdynia – Korona Kielce – 2 sierpnia (piątek)
Następny artykułTenis: Pliskova – Riske – 7 sierpnia (środa)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.