W czwartek w ramach rozgrywek NBA koszykarze Oklahoma City Thunder podejmą zawodników Houston Rockets. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 02:00. Zapraszamy na analizę!

NBA: Oklahoma City Thunder – Houston Rockets. Typy bukmacherskie

NBA: Oklahoma City Thunder – Houston Rockets. Typy bukmacherskie

Gospodarze tego starcia to solidna drużyna, która zajmuje obecnie jedenaste miejsce w Konferencji Zachodniej, mając na swoim koncie pięć zwycięstw i osiem porażek. Ostatnio przegrali dwa spotkania.

Grali jednak z czołowymi zespołami ze Wschodu: Nets (96:120) i Heat (90:103). Wcześniej wygrali jednak cztery mecze z rzędu, co pokazuje, że z ich dyspozycją nie jest tak źle, jak pozornie się wydaje.

Ich atutem jest też szkoleniowiec. Prowadzi ich Shaia Gilgeousa-Alexandra OKC, a więc fachowiec. Teraz mają okazję na przełamanie, bo zagrają ponownie u siebie, ale z dużo gorszą drużyną.

Houston Rockets odtaje od wielu zespołów NBA. Przegrali w tym sezonie dwanaście spotkań na trzynaście możliwych. W dodatku te dwanaście porażek jest z rzędu i nie widać możliwości na poprawę.

Gospodarze tego starcia są znacznie lepsi kadrowo i po dwóch porażkach mają szansę się przełamać. Rywal gra fatalnie i nie powinien być dla nich żadnym zagrożeniem.

MeczTyp KursBukmacher
Oklahoma City Thunder – Houston Rockets11,67STS

Poprzedni artykułI liga: Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa (Typ i Analiza)
Następny artykułLigue 1: Monaco – Lille (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.