Masz konto u bukmachera Forbet? To ta promocja jest skierowana do Ciebie. Wystarczy, że dzisiaj, tj. w czwartek 4 kwietnia dokonałeś zawarcia kuponu u wspomnianego operatora za minimum 100 PLN, a otrzymasz bonus w wysokości 25 PLN.

Forbet rozdaje gotówkę w czwartek – 4 kwietnia

Forbet rozdaje gotówkę w czwartek – 4 kwietnia

Każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym dokonał wcześniej przynajmniej jednego depozytu może wziąć udział w tej promocji. Co istotne nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Promocja polega na zawarciu kuponu za minimum 100 PLN, w dniu 4 kwietnia do godziny 23:59.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Poza tym kupon musi spełniać następujące warunki promocji. Muszą na nim znajdować się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie będzie mniejszy niż 1.30. Natomiast bukmacher wymaga, żeby kurs łączny kuponu nie był mniejszy niż 2.50.

Bonus zostanie przyznany nie zależenie od rozliczenia kuponu, czyli zarówno za wygrany jak i przegrany kupon na konto gracza trafi 25 PLN. Co istotne w tym wszystkim jeden gracz może otrzymać jedną nagrodę.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną wartością po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zwiększa wygrane o 12% – 2 kwietnia (wtorek)
Następny artykułDarmowe typy bukmacherskie na piątek – 5 kwietnia
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.