Bukmacher STS to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych spółek prowadzących zakłady wzajemne na terenie Polski. Jak wygląda oferta bonusów i promocji tego bukmachera i czy prezentuje się tak dobrze i jest równie czytelna jak strona internetowa i aplikacja mobilna? Przyjrzyjmy się ofercie promocyjnej bukmachera STS.

sts bonusy bez depozytu
Aktualna oferta darmowych bonusów i promocji bukmachera STS

Promocje powitalne w STS

Na nowego gracza czekają dwa rodzaje promocji. Pierwszą z nich jest kod bonusowy, który pozwala na uzyskanie bonusu w postaci 29 złotych na start bez depozytu. W celu zdobycia tejże oferty wystarczy tylko wpisać przy rejestracji kod promocyjny: BETONLINE. Po weryfikacji konta zostanie ono zasilone bonusową kwotą 29 złotych. Pieniądze te należy obrócić trzykrotnie. Do obrotów zliczają się tylko wygrane kupony o kursie całkowitym wynoszącym przynajmniej 1.91. Po spełnieniu tych warunków zdobywamy możliwość wypłaty otrzymanej kwoty. Bonus bez depozytu w STS to nie jedyna atrakcja promocyjna tego Polskiego bukmachera online.

Drugą z promocji jest ogromny bonus powitalny w postaci 1000 złotych na start. Wystarczy tylko zrobić pierwszą wpłatę, a zostanie ona podwojona aż do tak imponującej kwoty. Żeby otrzymać pełne 1000 złotych musimy oczywiście wpłacić taką samą kwotę.W przeciwnym wypadku otrzymamy mniejszą ilość pieniędzy. W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty. Przy maksymalnym bonusie oznacza to, że musimy obrócić kwotą aż 3000 złotych. Do obrotu wliczają się stawki z wygranych kuponów o minimalnym kursie 1.91. 

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Promocje dla stałych graczy

Bukmacher STS nie zapomina również o swoich stałych graczach. Każdego tygodnia 1500 osób otrzymuje doładowanie swojego portfela w wysokości od 20 do 3000 złotych. Pieniądze otrzymują gracze, którzy w poprzednim tygodniu dokonali największego obrotu. W celu uzyskania możliwości wypłacenia środków bonusowych musimy wykonać obrót na trzykrotność kwoty, którą otrzymamy. Oznacza to, ze zdobywając 100 złotych musimy obrócić kwotą 300 złotych. Do obrotu wliczają się stawki z wygranych kuponów o minimalnym kursie 1.91.

Kolejną z promocji bukmacherskich w STS jest Wirtualny tydzień. Jeśli ambitnie gramy sporty wirtualne to ucieszymy się z niego szczególnie. Jeśli na kuponie znajdą się wydarzenia tylko ze sportów wirtualnych i okaże się on przegrany to STS zwraca połowę stawki tego kuponu. I tak 3x lub do uzyskania zwrotu w wysokości 30 złotych. Bonus ten jest cykliczny co oznacza, że zwrot możemy dostać co tydzień. Podobnie jak w poprzednich akcjach kwotę tę musimy obrócić trzykrotnie, a do obrotu wliczają się tylko stawki z wygranych kuponów o minimalnym kursie 1.91.

Każdy z graczy ma prawo zaprosić także swoich znajomych do bukmachera STS. Jeśli wpłaci on co najmniej 50 złotych i dokona obrotu za łączną kwotę 150 złotych, zarówno zapraszający jak i zapraszany otrzymają bonus w wysokości 50 złotych.

Bonusy okazyjne w STS

STS oferuje swoim graczom mnóstwo różnego rodzaju bonusów z okazji najważniejszych wydarzeń sportowych. Za przykład mogą posłużyć np. cykliczne promocje zwane Pucharowe emocje rządzą, a także Ligowe emocje rządzą. Promocje te dotyczą odpowiednio europejskich turniejów takich jak Liga Mistrzów i Puchar UEFA, a druga z nich tyczy się najważniejszych lig europejskich.

Obstawianie odpowiednich meczy i trochę szczęścia, mogą sprawić, że nasze konta wzbogacą się o dodatkowe kilkaset złotych co tydzień. W przeszłości STS oferował swoim graczom także wiele różnego rodzaju promocji związanych z e-sportem i innymi tematycznymi wydarzeniami. Jedno jest pewne. Korzystanie z usług bukmachera STS da nam wiele emocji i pozwoli zarobić naprawdę ogromne pieniądze.

Poprzedni artykułTyp dnia z Premier League: Cardiff – Liverpool – 21 kwietnia
Następny artykułZwrot za przegrane kupony u bukmacher Forbet
Legalni bukmacherzy online w Polsce. Darmowe promocje i bonusy za darmo bez depozytów. Kod promocyjny do bukmacherów online: BETONLINE.