W niedziele w ramach rozgrywek Parva Liga piłkarze CSKA Sofia podejmą zawodników Botev Plovdiv. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Parva Liga: CSKA Sofia – Botev Plovdiv

Parva Liga: CSKA Sofia – Botev Plovdiv

W lidze bułgarskiej Ludogorets zdominował resztę stawki. Jednak CSKA Sofia to druga drużyna w kolejce do walki o europejskie puchary. Na pewno stać ich na wicemistrzostwo, ale muszą być lepiej dysponowani, niż to miało miejsce w pierwszej kolejce ligowej.

W meczu z piłkarzami CSKA 1948 Sofia przegrywali już 0:2 i musieli odrabiać straty. Częściowo się to udało, ale remis 2:2 na pewno nie zadowala nikogo w tym klubie.

Botev Plovdiv to także drużyna z ambicjami. W lidze bułgarskiej jest jednak tak, że między każdą czołową drużyną jest duża różnica jakości, jeśli chodzi o zawodników, jakich mają te ekipy w swoich szeregach.

Goście tego meczu aspirują do czwartego miejsca w lidze, ale to i tak bardzo duża różnica klas z zespołem CSKA Sofia. Goście w pierwszej kolejce sprawili niespodziankę i pokonali u siebie zawodników Lok. Plovdiv 3:0.

Gospodarze tego meczu na pewno będą mieli fatalny początek pierwszej kolejki ligowej i przystąpią do tego meczu bardzo skoncentrowani. Mają znacznie lepszych piłkarzy i jeśli zagrają na miarę swoim możliwości, powinni wygrać, tak jak sezon temu, kiedy pokonali u siebie zawodników Botev Plovdiv 2:0.

MeczTypKursBukmacher
CSKA Sofia – Botev Plovdiv11,33Betfan
Poprzedni artykułHNL: Varazdin – Gorica (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Mistrzów: Legia Warszawa – Linfield (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.