W niedzielę w ramach rozgrywek Pepsideild piłkarze Valur podejmą zawodników Fylkir. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:15. Zapraszamy na analizę!

Pepsideild: Valur – Fylkir

Pepsideild: Valur – Fylkir

Valur to główny kandydat do zdobycia mistrzowskiego tytułu. Obecnie po dziesięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż dwadzieścia trzy punkty i lokują się na pierwszej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami trzeciego w tabeli Akureyri. Rywale wydawali się trochę lepsi w tym meczu, ale gracze Valur wygrali ostatecznie 1:0.

Fylkir to tylko ligowy średniak. Aktualnie zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli, mając po dziewięciu rozegranych meczach dziesiątego punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z ostatnim w tabeli Akranes. Pokonali łatwego rywala 3:1, jednak wcześniej zanotowali trzy kolejne mecze bez zwycięstwa. Daleko im zatem od dobrej dyspozycji.

Valur spełnia oczekiwania swoich kibiców i są na dobrej drodze, aby wygrać w tym sezonie (zgodnie z oczekiwaniami) lidze islandzką. Fylkir to tylko średniak, który w dodatku gra ostatnio słabo, więc to gospodarze powinni wygrać.

MeczTypKursBukmacher
Valur – Fylkir11,57sts

Poprzedni artykułCopa Amrica: Brazylia – Ekwador (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Anglia – Niemcy (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.