W tym tygodniu Panowie rywalizują na trawie w Stuttgarcie oraz Hertogenbosch. W tym drugim turnieju jedno z wtorkowych spotkań będzie to konfrontacja pomiędzy Bedene, a Gaqeutem. Popularny Rysiek nie powinien mieć żadnych problemów z wygraniem tego boju, ponieważ pod każdym względem jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem i powinien potwierdzić to na korcie.

Darmowe typy, analizy, streamy z tenisa

Darmowe typy, analizy, streamy z tenisa

Bedene to obecnie dziewięćdziesiąta trzecia rakieta męskiego tenisa, zaś Gasquet zajmuje czterdzieste drugie miejsce. Jednak patrząc na doświadczenie, wyniki z minionych lat to właśnie Rysiek przewyższa swojego rywala.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera TOTALBet

Warto jest zobaczyć na grę na trawie obu tych zawodników. TO właśnie Gaquet notował zdecydowanie lepsze wyniki. Przed rokiem Bedene na trawie wygrał zaledwie jeden pojedynek, przy pięciu Francuza.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Totolotek

„Gaquet jest niewątpliwie faworytem tego boju. Trudno jest uwierzyć, żeby nie był wstanie wygrać tej konfrontacji” – pisze ekspert portalu toptypy.pl

Nie można zapominać również faktu, że prze rokiem Francuz wygrał tą imprezę. Odpadniecie jego w pierwszej rundzie niewątpliwie byłoby bardzo bolesne. Bedene z pewnością powalczy, ale jak zobaczymy na jego ostatnie pojedynki to cięzko jest utrzymać mu dobra dyspozycję przez więcej niż jeden set.A można być pewnym, że tutaj Rysiek będzie chciał narzucić swoją grę od pierwszej piłki. Pod względem możliwości Francuz przewyższa i to zdecydowanie swojego rywala.

Spotkanie Bedene – Gasquet możesz obejrzeć w pełni za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Bedene – Gasquet21.34STS
Poprzedni artykułKwalifikacje EURO 2020 Czechy – Bułgaria – 7 czerwca (piątek)
Następny artykułTyp dnia z tenisa: Tsitsipas – Jarry – 13 czerwca (środa)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.