Jako zdecydowany faworyt do swojego pojedynku przystąpi Cilic, którego rywalem będzie Mannarino. Chorwat można powiedzieć, że nie powinien mieć większych problemów z wygraniem tego pojedynku i dosyć pewnie powinien wygrać ten pojedynek.

Darmowy pewny typ z Wimbledonu na dzisiaj

Darmowy pewny typ z Wimbledonu na dzisiaj

Cilic obecnie zajmuje osiemnaste miejsce w rankingu ATP, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na trzydziestej siódmej pozycji.

Chorwat w tym sezonie na trawie zbytnio nie porywa swoją grą, ale możliwości na trawie posiada i to bardzo duże. Warto jest przypomnieć jego wyniki z ostatnich lat, gdzie w 2017 roku doszedł do finału, zaś rok wcześniej do ćwierćfinału. W tym roku chce zaprezentować się na pewno zdecydowanie lepiej niż to było, gdzie dotarł do drugiej rundy.

„Nie da się ukryć, że Cilic jest lepszym zawodnikiem większym potencjale, doświadczeniu czy możliwościach. Na pewno chce zaprezentować się lepiej niż to miało miejsce w ostatnich turniejach” – pisze ekspert toptypy.pl

Cilic na pewno jest glony sukcesów, ponieważ od turnieju w Madrycie nie może się pozbierać i zacząć grać na swoim poziomie. O ile jeszcze w pierwszych meczach na turniejach jest wstanie pewnie wygrywać to już zdecydowanie gorzej wygląda to w drugich rundach.

Mannarino na pewno do tego turnieju przystąpi w bardzo dobrych nastrojach po tym jak w Hertogenbosch wygrał całą imprezę, zaś w Antalyi odpadł już w drugiej rundzie, gdzie to niespodziewanie przegrał swój pojedynek z Sonego.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Totolotek

Reasumując, mimo słabszych wyników w ostatnich tygodniach w wykonaniu Cilica to jednak on jest faworytem tej konfrontacji. Możliwości ma większe od swojego rywala jak i ograne, a to wszystko powinno przełożyć się na wynik tego spotkania.

Spotkanie Cilic – Mannarino możesz obejrzeć w pełni za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Cilic – Mannarino11.31STS
Poprzedni artykułBonus na weekend od bukmachera Fortuna
Następny artykułDarmowy pewny typ z Wimbledonu: Wawrinka – Opelka – 3 lipca
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.