Bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi obstawiającemu E-sport. Typerzy w ramach tej oferty mogą liczyć na darmowy bonus co tydzień do 25 PLN.

Bezpieczne 25 PLN na E-sport

Bezpieczne 25 PLN na E-sport

Nie da się ukryć, że obecnie Korona wirus bardzo mocno dał się we znaki typerom. Przyczyna tego jest prosta, obecnie niewielka ilość spotkań jest rozgrywanych, a tym samy oferta bukmacherów jest bardzo uboga.

Jednak to sprawiło, że na przestrzeni ostatnich tygodni na popularności zyskał E-sport. Bowiem właśnie tą dyscyplinę zaczyna obstawiać duża ilość ludzi. I tym samym bukmacher STS wychodzi typerom na przeciw i oferuję promocję – „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”. W ramach tej oferty każdy gracz może liczyć na bonus do 25 PLN i to każdego tygodnia.

Dobrą informacją na pewno jest fakt, że promocja „Bezpieczne 25 PLN na E-sport” trwa do odwołania. Jednak istotną sprawą jest fakt, że składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

Typer, który chce wziąć udział w tej akcji obowiązkowo musi się do niej zapisać. Dokonać tego można jedynie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”.

Darmowy bonus za obstawienie E-sportu

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji może już obstawiać mecze. W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO, na których to może być wyłącznie typ z E-sportu. Jest z czego wybierać, ponieważ w najbliższych dniach zawodnicy będą rywalizować w takich grach, jak m.in. Counter – Strike, DOTA 2, League od Legends, czy też Overwatch.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kurs każdego zdarzenia nie może wynosić mniej niż 1.85, zaś stawka nie może wynosić mniej niż 2 PLN. Trzeba mieć na uwadze, że udziału w tej ofercie nie bierze żaden zakład zawarty za środki bonusowe.

Bukmacher STS na koniec każdego okresu rozliczeniowego dokona zsumowania stawek wyłącznie za przegrane zakłady, a następnie przyzna bonus 10% tej wartości:

Przykład: Suma przegranych zakładów przez gracza wyniosła 200 PLN. To gracz otrzyma bonus o wartości 20 PLN.

Wszyscy typerzy w ramach tej oferty mogą liczyć na bonus co tydzień, a maksymalnie może on wynieść 25 PLN.

Kod promocyjny w STS:

Nie można zapominać, że nadal wszystkie punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte. To wszystko sprawiło, że bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną nowy graczom, ponieważ w skład pakietu powitalnego wchodzi:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • darmowe środki równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Użytkownik na wyżej wymienione bonusy będzie mógł liczyć jedynie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga Primera U20: Sabanas U20 – Jalapa U20 (Typ i Analiza)
Następny artykułVysshaya Liga Reserve: Neman 2 – Biełszyna 2 (Typ i Analiza)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.