O awans do ćwierćfinału challengera w Prostojev wtorek powalczą Torebko i Ramos – Vinolas. Faworyt tego boj jest tylko jeden jest im Hiszpan, który nie powinien mieć żadnych problemów z wygraną.

Pewne, skuteczne, pewniaki dnia z tenisa

Pewne, skuteczne, pewniaki dnia z tenisa

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest ogromna i z pewnością Ramos powinien to potwierdzić. Albert obecnie zajmuje osiemdziesiąte siódme miejsce, zaś jego rywal sklasyfikowany jest w szóstej setce rankingu ATP.

Ramos we wcześniejszych latach prezentował się bardzo dobrze w Prosotojov, gdzie to osiągnął dobre wyniki. Patrząc na jego grę nie można w żadnym wypadku się przyczepić. Ponieważ w ostatnich tygodniach pokonał takich zawodników jak Mongils, Tomic, Maanarino czy Sosusa.

bonus za rejestrację bez wpłaty

Ramos – Vinolas pod każdym względem przewyższa rywala. Grając tutaj na swoim poziomie bez najmniejszych problemów powinien wygrać i to w dwóch setach” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Owszem jedno potwierdzą, że bardzo szybko odpadł z turnieju w French Open. Jednak przespał dwa pierwsze sety z Djere., w trzecim zaczął grać na swoim poziomie, ale przegrał po TB. Ma teraz dobrą okazję się zrehabilitował za tamten wynik. Tym bardziej, że ten turniej rozgrywany na na mączce, gdzie ten zawodnik radzi sobie bardzo dobrze.

Torebko to zawodnik dobrze radzący sobie jedynie w turniejach rankingi ITF gzie to stać go jeszcze na dobre wyniki. Jednak w challengerach już wygranie przychodzi mu z wielkim trudem. Owszem wygra wygra wczorajszy swój pojedynek z Robertem, ale w żadnym wypadku to nie jest przekonująca wygrana. Robert jest to zawodnik blisko czterdziestki, zajmujący również odległe miejsce jak Torebko.

Spotkanie Torebko – Ramos – Vinolas możesz obejrzeć w pełni za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Torebko – Ramos – Vinolas Ramos – Vinolas -1.51.34STS
Poprzedni artykułDarmowy bonus za rejestrację od bukmachera TOTALBet bez depozytu.
Następny artykułKwalifikacje EURO 2020 Czechy – Bułgaria – 7 czerwca (piątek)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.