Jedno z dzisiejszych spotkań w Pucharze Narodów Afryki będzie to konfrontacja pomiędzy Kamerunem, a Gwineą. Nie da się ukryć, że faworytami są Ci pierwsi, którzy nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Darmowy pewniak dnia z PNA na dzisiaj za darmo

Darmowy pewniak dnia z PNA na dzisiaj za darmo

Kamerun warto jest pokreślić, że broni tytuły jaki zdobył dwa lata temu. Lwy wówczas w spotkaniu Finałowym pokonali Egipt, ale zagrali tam kapitalny turniej, gdzie z spotkania na spotkanie się rozkręcali. W fazie grupowej zdobyli zaledwie pięć punktów.

Jednak trzeba podkreślić, ze w kadrze Kamerunu brakuje chociażby Eto’o, który niewątpliwie był niezywkle ważną postacią tej reprezentacji. Jednak w kadrze natomiast znaleźli się tacy piłkarze jak N’Jie, Ekambi, Zambo Anguissa, Kaptoum, Bong czy też Onana, których na pewno stać na dobry wynik.

„Kamerun ma wszystkie możliwości ku temu, żeby wygrać ten pojedynek. Jednak swoją wyższość muszą udowodnić na boisku” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Niewątpliwie pod względem doświadczenia Kamerun jet znacznie mocniejszy od swoich rywali, ponieważ drużyna Gwinei gra w PNA dopiero drugi raz. Ten zespół okazał się najlepszy w swojej grupie eliminacyjnej, gdzie w której to przegrała tylko raz i odniosła dwa zwycięstwa.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Warto jest podkreślić, że ten zespół jest zbudowany przede wszystkim na zawodnikach z ligi portugalskiej gdzie to grają na codzień. Najskuteczniejszym piłkarzem i chyba najbardziej znanym jest Frederic Mendy, ale trudno jest uwierzyć, żeby był wstanie zwojować w tym spotkaniu zbyt dużo.

Nieposkromnienie Lewy niewątpliwie są dużo mocniejszą drużyną i z pewności będą chcieli dobrze wejść w ten turniej, czyli od zwycięstwa. Na pewno możliwości ku temu mają. Patrząc na wyniki tego zespołu w ostatnich miesiącach to wykradają niestopująco 2-1 z Zambia czy remisując 1-1 z Mali te dwa ostatnie starcie były meczami towarzyskimi. U siebie ta ekipa przegrała 2 mecze na 10 ostatnich jeszcze z Kongo.

Spotkanie  Kamerun – Gwinea możesz obejrzeć w pełni za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Kamerun – Gwinea11.62STS
Poprzedni artykułKupony z tenisa bez podatku u legalnego bukmachera LvBet
Następny artykułSkuteczny typ dnia na dzisiaj: Querrey – Fabbiano – 28 czerwca (piątek)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.