W sobotę w ramach rozgrywek PGNiG Superligi kobiet piłkarki ręczne Ruchu Chorzów podejmą zawodniczki Startu Elbląg. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na transmisję.

PGNiG Superliga K: Ruch Chorzów – Start Elbląg

PGNiG Superliga K: Ruch Chorzów – Start Elbląg

Piłkarki Ruchu wciąż okupują ostatnie miejsce w tabeli, ale po ubiegłotygodniowej wygranej w Piotrkowie Trybunalskim 24:22 w ich serca wlała się spora dawka nadziei na szczęśliwy finał sezonu.

Trener zespołu Michał Boczek podkreślał, że po tej wygranej, atmosfera w jego zespole jest bardzo dobra. Dziewczyny odżyły, uśmiechają się i żartował nawet, że biegają dwa razy szybciej ni z dotychczas. Taki bodziec był im być może potrzebny, bo jak dotąd mimo dobrej gry wyników brakowało.

Wydaje mi się, że przed rysuje się przed nimi kolejna szansa na dobry występ, bo rywal w tym roku niczym nie imponuje. Elblążanki przegrały wszystkie cztery mecze w styczniu, a licząc koniec poprzedniego roku, mają już na liczniku wątpliwą serię pięciu porażek z rzędu i spadły na szóste miejsce w ligowej tabeli.

Po raz ostatni podopieczne Andrzeja Niewrzawy wygrały 9 listopada, w dziewiątej kolejne z Piotrcovią (33:30). Przed tygodniem, zdziesiątkowane przez kontuzje, uległy w Koszalinie Młynom 22:29. Większość zawodniczek nie wyleczyła się na mecz w Chorzowie i nie zagrają one z najmocniejszym składzie.

Zawodniczki Ruchu podkreślają, że nie uważają się za faworyta. Zapewniają jednak, że nie przystąpią do sobotniego meczu ze skuloną głową i będziemy walczyć jak równy z równym. W tym sezonie rzadko przegrywały dużą ilością punktów, a w tym meczu mocno powalczą i gram w ich kierunku.

MeczTypKursBukmacher
Ruch Chorzów – Start Elbląg 1(+4,5)1,48Fortuna

Poprzedni artykułPuchar FA: Aston Villa – Leicester (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A: Sampdoria – Napoli (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.