W sobotę w ramach rozgrywek PGNiG Superliga Kobiet piłkarki ręczne PR Koszalin podejmą zawodniczki KPR Ruch Chorzów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

PGNiG Superliga Kobiet: PR Koszalin – KPR Ruch Chorzów

PGNiG Superliga Kobiet: PR Koszalin – KPR Ruch Chorzów

Piłkarki ręczne KPR-u Ruchu Chorzów powalczą w sobotę o pierwsze punkty w tegorocznych rozgrywkach. Podobnie jak w poprzednich sezonach spisują się na razie bardzo słabo, ale tego można było się spodziewać. 

Oczywiście zawodniczki z Chorzowa zapowiadają, że pojadą do Koszalina, żeby wygrać pierwsze spotkanie w tym sezonie, ale w poprzednim sezonie słyszeliśmy to nie raz i rzadko coś z tego wynikało. 

Oczywiście momentami mają przebłyski lepszej gry i okazały, że potrafią walczyć, ale jest to argument, który rzadko kiedy daje konkretne rezultaty. Muszą znacząco poprawić grę w ataku, co na pewno nie przyjdzie łatwo. 

W ich zespole dzieje się źle na wielu płaszczyznach, czego przykładem jest fakt, że drugi zespół Ruchu decyzją zarządu został wycofany z rozgrywek I ligi (grupa B). W kolejnym meczu łatwo mieć nie będą. 

PR Koszalin to także niezbyt mocny zespół, który w tym sezonie w dwóch meczach wygrał jeden, ale po dogrywce. Jest to jednak znacznie bardziej stabilny klub. Zresztą wygrały one trzynaście ostatnich pojedynków z klubem z Chorzowa i podobnie powinno być w sobotę.

MeczTypKursBukmacher
PR Koszalin – KPR Ruch Chorzów1(-4.5)1.52Fortuna
Poprzedni artykułBundesliga: Hertha – Frankfurt (Typ i Analiza)
Następny artykułBundesliga: Hoffenheim – Bayern (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.