W środę w ramach rozgrywek Polska Hokej Liga hokeiści GKS-u Katowice podejmą zawodników Podhala. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:30. Zapraszamy na analizę!

hokej
PHL: GKS Katowice – Podhale

PHL: GKS Katowice – Podhale

Dziś po meczach w Katowicach być może poznamy półfinalistę. Katowiczanie prowadzą w serii 3 do 2 i dziś maj szansę awansować do kolejnej rundy, mimo że nie byli faworytami starcia z hokeistami Podhala. GKS zakończył fazę zasadniczą na szóstym miejscu, a rywale na szóstym i to im dawano większe szanse w tej potyczce.

Hokeistom z Katowic należą się słowa uznania, lepiej tę rywalizację zaczęli zawodnicy Podhala. Po wizycie w Nowym Targu gospodarze środowego meczu przegrywali 0-2, jednak zdołali odwrócić losy rywalizacji. Wygrali przed własną publicznością dwa razy po dogrywce, ale w niedzielę na wyjeździe zwyciężyli 5:1.

Hokeiści GKS-u zapewniają, że ten mecz mimo wysokiego zwycięstwa nie był łatwy i mają olbrzymi szacunek do przeciwnika. Zawodnicy Podhala będą na pewno mocno zdeterminowani, ale w ich szeregach może pojawić się nerwowość, a to rywale mają atut własnego lodu, który może okazać się decydujący.

Dotychczasowe mecze były dosyć wyrównane i różne wyniki nie dziwią, ponieważ o zwycięstwach decydowały detale. Warto jednak zaznaczyć, że obaj bramkarze pokazywali w tych potyczkach klasę. Kolejny mecz będzie raczej wyrównany i może się okazać, że żadnej z ekip nie uda się zagrać wedle swojego planu.

Kapitan gospodarzy Grzegorz Pasiut zapowiada przed tym meczem, że wraz ze swoimi równie doświadczonymi kolegami, m.in. Marcinem Koluszem, Patrykiem Wajdą czy Teddy Da Costą, weźmie ciężar odpowiedzialności na siebie. Rywale byli w sezonie zasadniczym lepsi i żadna z drużyn raczej nie będzie na tyle odważna, aby rzucić się na rywala i uważam, że gradu bramek tutaj nie zobaczymy.

MeczTypKursBukmacher
GKS Katowice – Podhale -6,51,20STS
Poprzedni artykułEkstraklasa: Cracovia – Wisła Kraków (Typ i Analiza)
Następny artykułLaLiga: Alaves – Valencia (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.