W piątek w ramach rozgrywek Polska Hokej Liga hokeiści GKS-u Tychy podejmą zawodników JKH GKS. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

hokej
PHL: GKS Tychy – JKH GKS

PHL: GKS Tychy – JKH GKS

Po niedokończonym poprzednim sezonie trenerzy wszystkich zespołów powtarzają, że mienili swoje podejście mówiące o tym, że to fata play-off jest najważniejsza. Przed nami spotkanie na szczycie.

Hokeiści GKS-u Tychy to obrońcy tytułu mistrzowskiego, jednak mają w tym sezonie swoje problemy. W tym sezonie już po raz piąty zmierzą się z hokeistami Jastrzębia. Bilans spotkań z tym rywalem mają bardzo kiepski. 

Najpierw przegrali na wyjeździe 3:7, potem wygrali 1:0, następnie polegli na własnej tafli 2:7. Pregrali też mecz o Superpuchar 2:3. Z gry takiej różnicy nie było widać, ale siedem straconych bramek odbiło się szerokim echem.

Obie drużyny lubią twardą walkę, więc na pewno i tym razem będzie iskrzyło. Sędziowie w tym sezonie lubią szafować karami, dlatego też w meczach tych drużyn jest sporo kar, a co za tym idzie sporo bramek.

Hokeiści Jastrzębia w poprzednim sezonie prezentowali słabszą formę i z biegiem sezonu osuwali się w tabeli. W tym sezonie jest inaczej i na pewno po raz kolejny powalczą o zwycięstwo. GKS ma jednak większy potencjał, więc mecz powinien być zacięty i bardzo ofensywny.

MeczTypKursBukmacher
GKS Tychy – JKH GKS+4,51.44Fortuna
Poprzedni artykułPremier League: Liverpool – Burnley (Typ i Analiza)
Następny artykułBundesliga: Leverkusen – Wolfsburg (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.