W piątek w ramach rozgrywek Polska Hokej Liga hokeiści JKH GKS podejmą zawodników GKS-u Tychy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

hokej
PHL: JKH GKS – GKS Tychy

PHL: JKH GKS – GKS Tychy

Działaczom JKH GKS-u Jastrzębie udało się stworzyć ciekawy zespół, który na pewno należy do walecznych i myślą oni o najwyższych laurach. Dwa pierwsze mecze ligowy wygrali i trzeba będzie się z nimi liczyć.

Warto jednak przypomnieć, że zespół trenera Roberta Kalabera w okresie przygotowawczym z powodu pandemii długo nie trenował w komplecie. Pytanie więc, jak zagrają z bardzo wymagającym rywalem.

Hokeiści GKS-u Tychy  uchodzą za głównych kandydatów do mistrzostwa. Początek sezonu nie jest w ich wykonaniu zbyt dobry. Wygrane obrońcom tytułu nie przychodziły łatwo, oba mecze z Sanokiem i Re-Plastem Unią zakończyły się po 3:2.

Przyjście Kanadyjczyków, Jasona Seeda i Jeana Dupuya, oraz Patryka Wronki i Szymona Marca, oraz plejada tyskiej młodzieży świadczy, że wszystko jest podporządkowane obronie złota.

Obie drużyny zaczęły nowy sezon od zwycięstw. Lepszą kadrę mają goście, ale na razie nie zachwycają. Gospodarze są mocni w tym sezonie i u siebie na pewno powalczą nawet o zwycięstwo. Czeka nas świetne widowisko i myślę, że wiele bramek.

MeczTypKursBukmacher
JKH GKS – GKS Tychy+3,51,29Totolotek
Poprzedni artykułLigue 1: Marsylia – St. Etienne (Typ i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Wisła Kraków – Wisła Płock (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.