W poniedziałek w ramach rozgrywek pierwszej ligi w Arabii Saudyjskiej piłkarze Al-Ittihad FC podejmą zawodników Al Batin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Zapraszamy na analizę!

Besta-deild karla: Hafnarfjordur - Leiknir. Typy bukmacherskie
Pierwsza Liga: Al-Ittihad FC – Al Batin. Typy bukmacherskie

Pierwsza Liga: Al-Ittihad FC – Al Batin. Typy bukmacherskie

Al-Ittihad FC jeszcze niedawno przewodził pewnie w ligowe stawce. Obecnie po dwudziestu dziewięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie sześćdziesiąt cztery punkty. Lokują się na drugiej pozycji w tabeli.

Mają tyle punktów co lider, który ostatnio notuje serię zwycięstw. Gracze Al-Ittihad FC w poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami piętnastego w tabeli Al-Ettifaq. Wygrali ten mecz dosyć pewnie, bo 3:1.

Był to dla nich ważny mecz, ponieważ przełamali się po serii trzech meczów z rzędu bez zwycięstwa. W meczu z Al Batin są zdecydowanymi faworytami. Rywale Aktualnie zajmują trzynaste miejsce w ligowej tabeli.

Mają po dwudziestu dziewięciu rozegranych meczach trzydzieści dwa punkty na swoim koncie. W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami piątego w tabeli Damac. Ryale objęli w tym meczu dosyć szybko prowadzenie.

Jednak ostatecznie to piłkarze Al Batin wygrali ten mecz 2:1. Ostatnio spisują się oni troszkę lepiej. Jednak zagrają w kolejnym meczu z drużyną, która walczy o mistrzowski tytuł. W dodatku mecz rozegrają na wyjeździe.

W meczach wyjazdowych wygrali w tym sezonie tylko dwa mecze i to gospodarze powinni odnieść zwycięstwo w tym pojedynku.

MeczTypKursBukmacher
Al-Ittihad FC – Al Batin11,31Betfan
Poprzedni artykułCopa do Brasil: Fluminense – Cruzeiro (Typy i Analiza)
Następny artykułSuperettan: Halmstad – Trelleborg (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.