W środę w ramach rozgrywek egipskiej pierwszej ligi piłkarze Eastern Company podejmą zawodników Pyramids. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Holandia - Walia. Typy bukmacherskie
Pierwsza liga: Eastern Company – Pyramids. Typy bukmacherskie

Pierwsza liga: Eastern Company – Pyramids. Typy bukmacherskie

Eastern Company to słaba drużyna, która ma już tylko iluzoryczne szanse na utrzymanie. Obecnie po dwudziestu jeden, ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko trzynaście punktów.

Lokują się oczywiście na ostatniej pozycji w tabeli. W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Al Ahly. Rywal był więc podobnej klasy. I nie był to dla nich miłe doświadczenie.

Przegrali ten mecz 1:4, a w samym meczu nie wieli za wiele do powiedzenia. W dodatku w lidze nie wygrali dziewięciu spotkań z rzędu. Pyramids to znacznie mocniejsza drużyna, która walczy o mistrzostwo.

Aktualnie zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli. Mają po dwudziestu jeden rozegranych meczach, aż czterdzieści trzy punkty na swoim koncie. Tracą do liderującego zespołu zaledwie punkty.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Al Masry. Długi się w tym meczu męczyli, ale rywale dostali czerwoną kartkę. Mecz się otworzył i Pyramids wygrali 3:1. Widać gołym okiem, że są lepszym zespołem.

Jeśli chcą wywalczyć mistrzowski tytuł, to muszą wygrywać takie mecze.

MeczTypKursBukmacher
Eastern Company – Pyramids21,33Superbet
Poprzedni artykułMistrzostwa Europy U19: Rumunia U19 – Francja U19 (Typy i Analiza)
Następny artykułCopa do Brasil: Fluminense – Cruzeiro (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.