Bukmacher BetClic Polska zwiększa wygrane swoim graczom o 50%. Wystarczy zagrać kupon, na którym będzie znajdować się minimum pięć zdarzeń z rozgrywek piłkarskich w Polsce, aby liczyć na większą wygraną.

Większe wygrane o 50% u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Betclic, a do tego wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Większe wygrane o 50% u bukmachera BetClic

Z tej promocji można skorzystać do 29 lipca.

A warunki są niezywkle proste. Wystarczy zagrać kupon na stronie bukmachera BetClic, na którym będzie znajdować się minimum pięć zdarzeń z oferty operatora na piłkę nożną w Polsce.

Niewątpliwie jest z czego wybierać. Ponieważ przed nami spotkania zarówno w PKO Ekstraklasie, Fortunie 1 liga czy też niższych ligach!

Należy jednak pamiętać, że kurs każdego z tych typów nie może być mniejszy niż 1.20.

Darmowy kod promocyjny BetClick „KOD500”

Stawka kuponu jest dowolna, ale należy pamiętać, że z promocji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Limit kuponów na jednego gracza jest dowolny.

Jeżeli zagrany kupon przez gracza spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został rozliczony jako wygrany to automatycznie bukmacher BetClic zwiększy wygraną o 50%.

Bonus na start od bukmachera BetClic

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego operatora to masz dobrą okazję, żeby je założyć i skorzystać z promocji na start. Operator oferuje zakład bez ryzyka, jeżeli okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki nawet do 500 PLN. Natomiast przy wygranym kuponie cała kwota trafi na konto gracza.

Chcąc skorzystać z tej akcji należy wpisać kod promocyjny KOD500.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTenis. ATP Gstaad: Vesely – Stebe- 24 lipca (środa)
Następny artykułPKO Ekstraklasa: Lechia – Wisła – 28 lipca (niedziela)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.