„Piłkarski Jackpot” jest to najnowsza promocja bukmachera BetClic Polska. Wystarczy wytypować poprawnie osiem spotkań dziewiętnastej kolejki PKO Ekstraklasy, aby wziąć udział w podziale nagrody głównej 10 000 PLN.

Bonus bukmacherski z nagrodami

Bonus bukmacherski z nagrodami

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracz, który chce wziąć udział w tym konkursie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie legalnego bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej promocji.

Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, ze ta promocja dostępna jest graczom do 13 grudnia 2019 r. 18:00.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, na których będą znajdować się jedynie zdarzenia z dziewiętnastej kolejki PKO Ekstraklasy.

Użytkownik musi poprawnie typować wszystkie mecze w naszej rodzimej lidze. Typy na każde spotkanie mogą pochodzić jedynie z oferty podstawowej, czyli ” 1 x 2″, wygrana gospodarzy/gości lub remis.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka zakładu nie może być mniejsza niż 10 PLN. Natomiast z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Pula nagród przeznaczona na tą promocję przez bukmachera BetClic to 10 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy graczami, którzy zagrali kupon spełniający powyższe warunki i został on wygrany Wówczas oprócz wygranej gotówki, typer otrzyma extra środki.

Warto jest wiedzieć, że każdy użytkownik w ramach tej promocji może zagrać maksymalnie dziesięć zakładów.

Darmowy kod bonusy u bukmachera BetClic

Popularny w Polsce legalny bukmacher BetClic oferuje nowym graczom bonus powitalny w postaci „Cashbacku”, czyli zakładu bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej akcji wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że pierwszy zakład jest bez żadnego ryzyka. Jak okaże się przegrany to żadna strata, ponieważ bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki, aż do 510 PLN. Natomiast w przypadku wygranej cała kwota trafi do gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga Mistrzów: Salzburg – Liverpool (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Europy: AS Roma – Wolfsberger (Typ i Analiza)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.